Obóz Taneczny w Dobczycach

14, mar, 2024

Nasza najnowsza propozycja – Obóz Taneczny. Organizujemy go wspólnie z Akademią Tańca Prima z Rzeszowa. Obóz, którego organizatorem będzie nasza Fundacja skierowany jest to tancerek i tancerzy technik: współczesny, nowoczesny, jazz, contemporary. Oczywiście z racji współpracy uczestniczkami będą tancerki zespołów STEPS, STEPS Mini, Nowy STEPS oraz tancerki Akademii Tańca PRIMA, ale jesteśmy otwarci na tancerki i tancerzy z zewnątrz.

Termin: 7-13 lipiec,
Koszt: 2300 zł

Posiadamy rezerwację 80 miejsc dla wszystkich, którzy chcą się zapisać – decyduje kolejność zgłoszenia.

Screenshot

PROGRAM:

NIEDZIELA:

Przyjazd – podział na grupy wychowawcze (6 grup) oraz na pokoje (pokoje są 3-osobowe i 5-osobowe(2+3)),

Obiad,

Zajęcia warsztatowe skutkujące podziałem na grupy warsztatowe (4 grupy),

Zajęcia na basenie na ośrodku,

Kolacja

Zajęcia integracyjne taneczne

PONIEDZIAŁEK/WTOREK/CZWARTEK/PIĄTEK

Tu plan będzie podobny na każdy dzień:

7:30 – 8:00 – Pobudka i poranna rozgrzewka,

8:00 – 8:30 – ŚNIADANIE

8:30 – 9:00 – Przygotowanie do zajęć + toaleta poranna

9:00 – 11:00

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki: modern / jazz / lyrical jazz

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki: modern / comercial / jazz

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki: motoryka / balet / impro / modern

gr. warsztatowa 4 – zajęcia na basenie,

11:00-13:00

gr. warsztatowa 1 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki: modern / jazz / lyrical jazz

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki: modern / comercial / jazz

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki: motoryka / balet / impro / modern

13:00-13:15 – przygotowanie do obiadu,

13:15-13:45 – OBIAD

13:45-14:00 – przygotowanie do zajeć

14:00-16:00

gr. warsztatowa 2 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki: modern / jazz / lyrical jazz

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki: modern / comercial / jazz

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki: motoryka / balet / impro / modern

16:00-18:00

gr. warsztatowa 3 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki: modern / jazz / lyrical jazz

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki: modern / comercial / jazz

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki: motoryka / balet / impro / modern

18:00-19:00

Czas na odpoczynek po zajęciach, przygotowanie do kolacji oraz kontakt z domem – w trakcie zajęć dzieciaki nie korzystają z telefonów,

19:00-19:30 KOLACJA

19:30 – 21:30 – Zajęcia wieczorne – rozrywkowe, relaksacyjne, taneczne, artystyczne

21:30-22:00 – toaleta wieczorna,

22:00-8:00 – Cisza nocna

ŚRODA:

– Zajęcia z techniki tańca jazz,

– Zajęcia na basenie,

Zamiast 2 bloków z warsztatami technicznymi będą:

– Warsztaty robienia czekolady z Fabryką Czekolady z Krakowa,

– Zajęcia ruchowe – gra w Laser Tag z firmą Fort Knox z Poznania,

SOBOTA:

8:00 – Pobudka,

9:00 – Śniadanie,

10:30 – Wykwaterowanie i wyjazd z Hotelu,

Kadra: Opiekunowie i Instruktorzy:

Kierownik Obozu:
Tomasz Chlebek
Wychowawcy:
Amelia Bebło, Klaudia Sitarz, Natalia Modelska, Julia Kawalec, Anna Sułek,

INSTRUKTORZY:

Szymon Sztaba – Tancerz, choreograf, aktualny mistrz świata formacji jazz, wicemistrz świata mini formacji jazz, wielokrotny Mistrz Polski IDO (International Dance Organization) w stylach Jazz, Modern i Show Dance. Za swój debiut choreograficzny w roku 2019 został nagrodzony złotym medalem Mistrzostw Polski, ponadto choreograf mistrzów Europy w technikach Jazz i Contemporary. Aktualnie pracuje w Egurrola Dance Studio. Szymon to przede wszystkim kreatywny i zwariowany duch co daje wyraz w tańcu, kładąc wyjątkowy nacisk na wyraz.

Karol Mental – Tancerz i choreograf stylu modern, contemporary i jazz. Wielokrotny Mistrz Polski Federacji IDO. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii solo jazz mężczyzn federacji IDO 2021/2022, 2022/2023. Za liczne osiągnięcia został wyróżniony przez Agustina Egurrole tytułem Super Tancerza Roku Egurrola Dance Studio w sezonie 2018/2019,

Karolina Lenarcik – Wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Choreograf i trener formacji Kolektyw Ruchu w Gdańsku. Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata i półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca.

Paulina Maternia – Jest tancerką, instruktorem i choreografem. Ukończyła Krakowską Szkołę Artystyczną na kierunku Choreografia. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako mała dziewczynka. Jest medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata IDO w kategoriach Show Dance i Jazz Dance. Specjalizuje się w technikach tańca współczesnego i nowoczesnego. Uczy również podstaw tańca klasycznego i akrobatyki.

Anna Karcz – Intruktorka oraz Tancerka Klubu Sportowego Gold Sport. W ostatnich latach plasuje się na czołowych miejscach mistrzostw federacji IDO Jazz, Modern i Contemporary z zespołem East Side Crew Jazz prowadzonym przez Aleksandrę Borkowską. Jest aktualną Vice Mistrzynią Świata duetów jazz oraz modern. Ze swoim zespołem zdobyła także aktualne Mistrzostwo Świata formacji Jazz, Mistrzostwo Świata mini formacji Modern oraz ll Vice Mistrzostwo Świata formacji modern i mini formacji jazz. Na sali tanecznej ceni sobie energię i dobry trening 🙂

Katarzyna Łukowicz – Wieloletni pedagog tańca, choreograf, dyplomowana tancerka sceniczna, absolwentka szkoły baletowej w Krakowie, warsztatowiec. Była tancerka Kieleckiego Teatru Tańca, Opery Krakowskiej oraz Art Color Ballet. Obecnie pedagog tańca klasycznego, choreograf oraz choreoterapeuta. Współpracuje z wieloma zespołami i szkołami tańca na Podkarpaciu i Małopolsce, min.: Prima Akademia Tańca. Zespół T-8, Kornele, Kleks, Balans Krosno, Kik i wiele innych. Kocha taniec, który od najmłodszych lat jest nierozerwalnym elementem jej życia.

Zuzanna Świderska – Tancerka, choreografka, dyplomowany instruktor tańca. Specjalizuje się w stylach: contemporary, jazz, street jazz oraz high heels. Choreograf programu „You Can Dance Nowa Generacja 2 „ Z chęcią angażuje się w różne projekty, można ją zobaczyć m.in. w teledysku Gromee „Sweet Emotions” czy Patrycji Kazadi „Natural”. Jako choreograf i trener zaprowadziła zespół „J.team” na IV miejsce Mistrzostw Polski IDO Modern czy też na 7 miejsce Mistrzostw Świata IDO modern 2023r. Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce, jak i na arenie światowej m.in. Mistrzostwo Świata miniformacje modern dorosłych 2022, mistrzostwo Świata formacji jazz 2019 i wiele innych. Swój taneczny warsztat rozwijała również w szkołach tańca w Berlinie, Londynie, Holandii i Nowym Jorku.

Sebastian Szul – Urodzony w 1996 roku w Sanoku. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, magister Choreografii i Techniki Tańca. Ukończył dwuletnie Studium Pedagogiczne na tym samym wydziale. Swoja przygodę z tańcem zaczął w Sanockim Domu Kultury w grupie tańca współczesnego PRO.GRES, gdzie później prowadził własną grupę. Swoje umiejętności taneczne szkolił pod okiem: Marioli Węgrzyn-Myćka-taniec współczesny, Katarzyna Boroń – taniec klasyczny, Alina Towarnicka – taniec klasyczny, Katarzyna Migała-taniec współczesny, Jacek Owczarek, Krzysztof Skolimowski – Improwizacja, oraz okazjonalnie na warsztatach tanecznych m.in. Festiwal Tańca Współczesnego „ Na Bosaka”. Laureat I miejsca na ogólnoświatowych zawodach Dance World Cup w kategorii Solo Contemporary w Portugalii. Juror przeglądów tanecznych w Polsce. Były tancerz Baletu Dworskiego Cracovia Danza, z którym przez 2,5 roku występował w kraju i za granicą. Współpracował m.in. z Dariusz Brojek, Romana Agnel, Pierre – Francois Dolle, Leszek Rembowski. Występował m.in. w „Stare Kino” – reżyseria Romana Agnel, „Szachy wg. Jana Kochanowskiego”- Reżyseria Romana Agnel,”Kozaki, czyli oszustwo ukarane” – reżyseria Leszek Rembowski, i wielu innych spektaklach Baletu Dworskiego Cracovia Danza. Półfinalista 14 edycji programu „Mam Talent”. Obecnie instruktor tańca współczesnego w OFFicyna Studio Tańca w Krakowie. Reżyser i choreograf spektakli: „ POłączONE”, „NiespełniONA”. Tancerz Teatru Nowego Proxima – produkcje: „Królowa”, „ Na Xuj” reżyseria Piotr Sieklucki. Tancerz Carrodunum Dance Company – produkcje „Oubliette” reżyseria Karol Miękina.