Obóz Taneczny w Dobczycach

14, mar, 2024

Nasza najnowsza propozycja – Obóz Taneczny. Organizujemy go wspólnie z Akademią Tańca Prima z Rzeszowa. Obóz, którego organizatorem będzie nasza Fundacja skierowany jest to tancerek i tancerzy technik: współczesny, nowoczesny, jazz, contemporary. Oczywiście z racji współpracy uczestniczkami będą tancerki zespołów STEPS, STEPS Mini, Nowy STEPS oraz tancerki Akademii Tańca PRIMA, ale jesteśmy otwarci na tancerki i tancerzy z zewnątrz.

Termin: 7-13 lipiec,
Koszt: 2300 zł

Posiadamy rezerwację 80 miejsc dla wszystkich, którzy chcą się zapisać – decyduje kolejność zgłoszenia.

Screenshot

PROGRAM:

NIEDZIELA:

Przyjazd – podział na grupy wychowawcze (6 grup) oraz na pokoje (pokoje są 3-osobowe i 5-osobowe(2+3)),

Obiad,

Zajęcia warsztatowe skutkujące podziałem na grupy warsztatowe (4 grupy),

Zajęcia na basenie na ośrodku,

Kolacja

Zajęcia integracyjne taneczne

PONIEDZIAŁEK/WTOREK/CZWARTEK/PIĄTEK

Tu plan będzie podobny na każdy dzień:

7:30 – 8:00 – Pobudka i poranna rozgrzewka,

8:00 – 8:30 – ŚNIADANIE

8:30 – 9:00 – Przygotowanie do zajęć + toaleta poranna

9:00 – 11:00

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 4 – zajęcia na basenie,

11:00-13:00

gr. warsztatowa 1 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki tańca

13:00-13:15 – przygotowanie do obiadu,

13:15-13:45 – OBIAD

13:45-14:00 – przygotowanie do zajeć

14:00-16:00

gr. warsztatowa 2 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 3 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki tańca

16:00-18:00

gr. warsztatowa 3 – zajęcia na basenie,

gr. warsztatowa 4 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 1 – zajęcia z techniki tańca

gr. warsztatowa 2 – zajęcia z techniki tańca

18:00-19:00

Czas na odpoczynek po zajęciach, przygotowanie do kolacji oraz kontakt z domem – w trakcie zajęć dzieciaki nie korzystają z telefonów,

19:00-19:30 KOLACJA

19:30 – 21:30 – Zajęcia wieczorne – rozrywkowe, relaksacyjne, taneczne, artystyczne

21:30-22:00 – toaleta wieczorna,

22:00-8:00 – Cisza nocna

ŚRODA:

– Zajęcia z techniki tańca,

– Zajęcia na basenie,

Zamiast 2 bloków z warsztatami technicznymi będą:

– Warsztaty robienia czekolady z Fabryką Czekolady z Krakowa,

– Zajęcia ruchowe – gra w Laser Tag z firmą Fort Knox z Poznania,

SOBOTA:

8:00 – Pobudka,

9:00 – Śniadanie,

10:30 – Wykwaterowanie i wyjazd z Hotelu,

Kadra: Opiekunowie i Instruktorzy:

Kierownik Obozu:
Tomasz Chlebek
Wychowawcy:
Amelia Bebło, Natalia Modelska, Julia Kawalec, Łukasz Wyczarski, Paulina Maternia

INSTRUKTORZY:

Szymon Sztaba – Tancerz, choreograf, aktualny mistrz świata formacji jazz, wicemistrz świata mini formacji jazz, wielokrotny Mistrz Polski IDO (International Dance Organization) w stylach Jazz, Modern i Show Dance. Za swój debiut choreograficzny w roku 2019 został nagrodzony złotym medalem Mistrzostw Polski, ponadto choreograf mistrzów Europy w technikach Jazz i Contemporary. Aktualnie pracuje w Egurrola Dance Studio. Szymon to przede wszystkim kreatywny i zwariowany duch co daje wyraz w tańcu, kładąc wyjątkowy nacisk na wyraz.

Karol Mental – Tancerz i choreograf stylu modern, contemporary i jazz. Wielokrotny Mistrz Polski Federacji IDO. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii solo jazz mężczyzn federacji IDO 2021/2022, 2022/2023. Za liczne osiągnięcia został wyróżniony przez Agustina Egurrole tytułem Super Tancerza Roku Egurrola Dance Studio w sezonie 2018/2019,

Karolina Lenarcik – Wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Choreograf i trener formacji Kolektyw Ruchu w Gdańsku. Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata i półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca.

Paulina Maternia – Jest tancerką, instruktorem i choreografem. Ukończyła Krakowską Szkołę Artystyczną na kierunku Choreografia. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako mała dziewczynka. Jest medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata IDO w kategoriach Show Dance i Jazz Dance. Specjalizuje się w technikach tańca współczesnego i nowoczesnego. Uczy również podstaw tańca klasycznego i akrobatyki.

Katarzyna Łukowicz – Wieloletni pedagog tańca, choreograf, dyplomowana tancerka sceniczna, absolwentka szkoły baletowej w Krakowie, warsztatowiec. Była tancerka Kieleckiego Teatru Tańca, Opery Krakowskiej oraz Art Color Ballet. Obecnie pedagog tańca klasycznego, choreograf oraz choreoterapeuta. Współpracuje z wieloma zespołami i szkołami tańca na Podkarpaciu i Małopolsce, min.: Prima Akademia Tańca. Zespół T-8, Kornele, Kleks, Balans Krosno, Kik i wiele innych. Kocha taniec, który od najmłodszych lat jest nierozerwalnym elementem jej życia.

Zuzanna Świderska – Tancerka, choreografka, dyplomowany instruktor tańca. Specjalizuje się w stylach: contemporary, jazz, street jazz oraz high heels. Choreograf programu „You Can Dance Nowa Generacja 2 „ Z chęcią angażuje się w różne projekty, można ją zobaczyć m.in. w teledysku Gromee „Sweet Emotions” czy Patrycji Kazadi „Natural”. Jako choreograf i trener zaprowadziła zespół „J.team” na IV miejsce Mistrzostw Polski IDO Modern czy też na 7 miejsce Mistrzostw Świata IDO modern 2023r. Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce, jak i na arenie światowej m.in. Mistrzostwo Świata miniformacje modern dorosłych 2022, mistrzostwo Świata formacji jazz 2019 i wiele innych. Swój taneczny warsztat rozwijała również w szkołach tańca w Berlinie, Londynie, Holandii i Nowym Jorku.

Sebastian Szul – Urodzony w 1996 roku w Sanoku. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, magister Choreografii i Techniki Tańca. Ukończył dwuletnie Studium Pedagogiczne na tym samym wydziale. Swoja przygodę z tańcem zaczął w Sanockim Domu Kultury w grupie tańca współczesnego PRO.GRES, gdzie później prowadził własną grupę. Swoje umiejętności taneczne szkolił pod okiem: Marioli Węgrzyn-Myćka-taniec współczesny, Katarzyna Boroń – taniec klasyczny, Alina Towarnicka – taniec klasyczny, Katarzyna Migała-taniec współczesny, Jacek Owczarek, Krzysztof Skolimowski – Improwizacja, oraz okazjonalnie na warsztatach tanecznych m.in. Festiwal Tańca Współczesnego „ Na Bosaka”. Laureat I miejsca na ogólnoświatowych zawodach Dance World Cup w kategorii Solo Contemporary w Portugalii. Juror przeglądów tanecznych w Polsce. Były tancerz Baletu Dworskiego Cracovia Danza, z którym przez 2,5 roku występował w kraju i za granicą. Współpracował m.in. z Dariusz Brojek, Romana Agnel, Pierre – Francois Dolle, Leszek Rembowski. Występował m.in. w „Stare Kino” – reżyseria Romana Agnel, „Szachy wg. Jana Kochanowskiego”- Reżyseria Romana Agnel,”Kozaki, czyli oszustwo ukarane” – reżyseria Leszek Rembowski, i wielu innych spektaklach Baletu Dworskiego Cracovia Danza. Półfinalista 14 edycji programu „Mam Talent”. Obecnie instruktor tańca współczesnego w OFFicyna Studio Tańca w Krakowie. Reżyser i choreograf spektakli: „ POłączONE”, „NiespełniONA”. Tancerz Teatru Nowego Proxima – produkcje: „Królowa”, „ Na Xuj” reżyseria Piotr Sieklucki. Tancerz Carrodunum Dance Company – produkcje „Oubliette” reżyseria Karol Miękina.