Czyli parę słów o Fundacji Chlebek

LICZBA NASZYCH KOLONISTÓW
ILOŚĆ CZŁONKÓW FUNDACJI
Z ILOMA ORGANIZACJAMI WSPÓŁPRACUJEMY?
LICZBA POMYSŁÓW NA DALSZE DZIAŁANIA

“Efekty mobilizują do działania.”

Tomasz Chlebek, Prezes Fundacji

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą Fundacją, która w swoich działaniach nastawiona jest na organizację czasu wolnego dla dzieci, młodzieży, rodziców z małymi dziećmi, ale również na współpracę z osobami i organizacjami o podobnym obszarze działania.

Fundacja zarejestrowana jest w Kolbuszowej i właśnie powiat kolbuszowski i województwo podkarpackie to nasz główny obszar funkcjonowania. Nie ograniczamy się jednak do tego obszaru, czego symbolem są nasze projekty współpracy międzynarodowej.

Who We Are

We are a young Foundation, which in its activities is focused on the organization of free time for children, young people, parents with small children, but also on cooperation with people and organizations with similar areas of activity.

The Foundation is registered in Kolbuszowa, and it is the Kolbuszowa district and Podkarpackie province that is our main area of operation. However, we do not limit ourselves to this area, which is symbolised by our international cooperation projects.

Poznaj Nas

My to nie tylko Zarząd i Rada Fundacji. My to ludzie z którymi współpracujemy