Kolonia Ostróda II

7, sie, 2023

W tym poście będziemy na bieżąco uzupełniać informacje dot. wyjazdu i pobytu na kolonii.

Wyjazd i przejazd:

Zbieramy się 17.08 tj. czwartek o godzinie 05:15 na Parkingu za Galerią Nowy Świat – wyjazd planujemy na 5:30/45. Musimy zebrać się wcześniej ponieważ potrzebujemy odebrać od Państwa dokumenty dzieci i sprawdzić czy wszyscy jesteśmy. Planowany przyjazd do Ośrodka to 13:00/14:00
Przypominamy o posiadaniu ważnych, podbitych legitymacji szkolnych. Z dziećmi w autokarach pojedzie 6 opiekunów.

Początek pobytu na Ośrodku

Po przyjeździe zabierzemy swoje bagaże z autokaru i wówczas podzielimy młodzież na grupy oraz domki. Wówczas też grupom zostaną przydzieleni wychowawcy. Co dla nas bardzo ważne, nie podajemy numerów telefonów do wychowawców ponieważ są to ich prywatne numery. W razie potrzeby kontaktu z wychowawcą – proszę dzwonić do dziecka lub do kierownika – Tomasz Chlebek tel. 607965558.Wychowawcy pierwszego dnia zbiorą na zajęciach integracyjnych od dzieci:
– leki, które Państwo macie zapakować w woreczki strunowe i podpisać,
– pieniądze, jeśli będziecie chcieli by wychowawca pomagał rozdysponować im ich kieszonkowe – jeśli zachodzi taka potrzeba
Następnie zapoznają dzieci z ośrodkiem, regulaminami i zacznie się nasz program i pobyt.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY – WKRÓTCE

Tu go umieścimy

Kontakt z dzieckiem

Jako kadra nie zabieramy dzieciom telefonów, ale tak jak przeczytaliście Państwo w regulaminie – dzieci nie mogą korzystać z telefonów w trakcie zajęć. Czas do kontaktu z dziećmi będzie po obiedzie i po kolacji. Nasza ogromna prośba aby nie dzwonić do dzieci po 22:00 gdy jest już cisza nocna – wtedy mają mieć już czas na odpoczynek i sen.

Co jeszcze istotne jeśli chcą się Państwo skontaktować z wychowawcą – prosimy o kontakt z Kierownikiem tj. Tomasz Chlebek – 607965558 lub o telefon do dziecka i poprosić, aby przekazało telefon. Nie podajemy nr telefonu kadry, ponieważ są to ich prywatne telefony.

Relacja z pobytu na naszym FanPage-u

Serdecznie zapraszamy do polubienia i śledzenia na naszej strony na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/FundacjaChlebek
Tutaj będziemy na bieżąco wrzucać zdjęcia z naszego wyjazdu.

Powrót

Wyjazd jest zaplanowany na godz. 10:00 z Ośrodka w dniu 30.08.2023 – czyli zaraz po śniadaniu.
Jedziemy autokarami do Rzeszowa – miejsce zbiórki jeszcze podamy.