KOLONIA – OSTRÓDA 2020 – Podsumowanie

1, wrz, 2020

Nasza kolonia rozpoczęła się tradycyjnie na Dworcu PKP w Rzeszowie, skąd ruszyliśmy do Iławy a dalej autokarami już bezpośrednio do „Bajki”. Nazwa na pewno nie wzięła się z niczego, zachody słońca i cała okolica jest naprawdę bajkowa.

Jako organizatorzy od samego początku byliśmy zachwyceni ośrodkiem i od samego początku ten zachwyt udzielił się naszym kolonistom. Gdy do tego dodamy piękną pogodę i kąpielisko tylko dla naszego ośrodka, a ponadto możliwość korzystania z kajaków, łódek, rowerków wodnych oraz kąpieliska pod opieką ratownik – to dopełnia jak wspaniałe możliwości mieliśmy do korzystania z miejsca, jego wyposażenia, atrakcji oraz pogody.

Jako kadra musimy pochwalić dzieci za punktualność, za zaangażowanie, za współpracę, za wszystko jakby się tak poważnie zastanowić. To była sama przyjemność móc organizować taką kolonię z tak wspaniałą młodzieżą. Jako organizatorzy jesteśmy też mega dumni ze wspaniałej kadry, która dała z siebie z pewnością więcej niż 100%. Ze strony organizatorów chcemy też podziękować Gminie Tyczyn za wsparcie i pomoc dla kilku z dzieci, które mogły dzięki pomocy Gminy uczestniczyć w wyjeździe i spędzić wspaniałe wakacje.
Poniżej przedstawiamy parę zdjęć, które tylko częściowo pokazują jak wspaniale spędziliśmy czas w Ostródzie i okolicy. I tu ciekawostka na koniec – okazało się, że byliśmy na Warmii a nie Mazurach 🙂 człowiek cały czas się uczy 🙂

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z kolonii