Gramy razem z Fundacją WOŚP !

13, lis, 2020

Z radością informujemy, że nasza Fundacja weźmie udział w największej orkiestrze w Polsce. Gramy dzięki współpracy ze sztabem nr #3848 w Kolbuszowej z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W tym roku Wielka Orkiestra zbieramy  dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zapraszamy do wspólnego grania i wspierania.

Ten rok w całej Polsce jest wyjątkowy z powodu panującej pandemii wirusa. Spróbowaliśmy się odnaleźć w tej rzeczywistości i organizujemy następujące dwa wydarzenia:
– Bieg „Policz się z Cukrzycą”, który odbędzie się na terenie Nadleśnictwa Kolbuszowej – na trasie na Białkówce! – szczegóły na naszej stronie!

• Gra Terenowa w mieście Kolbuszowa – o szczegółach już wkrótce

Do tego na terenie miasta Kolbuszowa i okolicach kwestować będzie 30 wolontariuszy! A oprócz tego na terenie Gminy Kolbuszowa i Gminy Cmolas staną nasze sztabowe Puszki Stacjonarne.

Przygotowujemy również licytacje elektroniczne, które odbędą się poprzez portal allegro – o wystawionych przedmiotach napiszemy już w przyszłym tygodniu!