Bieg „Policz się z cukrzycą”

4, gru, 2020

Serdecznie zapraszamy do jak najszybszych zapisów na Bieg „Policz się z cukrzycą”, który po raz pierwszy organizowany jest w Kolbuszowej.

W tym roku jest on wyjątkowy – każdy może biegać, gdzie chce – ponieważ w tym roku bieg jest wirtualny. Natomiast my zapraszamy na wspólny bieg po przygotowanej trasie na terenie Nadleśnictwa Kolbuszowa – na „Białkówce”. Trasa ma dystans 6 km i można ją przebyć – biegnąc, spacerując, idąc z kijkami, a nawet na rowerze!

Co należy zrobić:

1. Załóż konto na www.slotmarket.pl ,
  2. Zapisz się poprzez konto na slotmarket na Bieg policz się z cukrzycą! – Ilość miejsc ograniczona.

3. Wnieś opłatę w wysokości min. 50 zł – całość przekazanej kwoty idzie na program wspierania zakupu pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Jeśli ktoś chce ten program wesprzeć większą kwotą – można to zrobić właśnie podczas rejestracji przy biegu.

4. Na maila otrzymasz informację z kodem i szczegóły o tym jak dołączyć (zapisy od 7 grudnia 2020) do biegu wirtualnego, aby pobiec z całą Polską za pomocą strony ALL YOU NEED IS RUNNING – https://www.allyouneedisrunning.com/pl

5. Połącz pobraną przez Ciebie ulubioną aplikację z All You Need Is Running
(aplikacje kompatybilne – adidas Running by Runtastic, Decathlon CoachGarmin Connect™, Nike Training Club, Nike Run Club, FitbitRouvy, Run with Map My Run, Map My Ride GPS Cycling Riding, Walk with Map My Walk, Polar FlowRunKeeperSuuntoTomTom Sports, Withings Health Mate),

6. Czekaj na przesyłkę od Organizatorów biegu – pierwsze 7000 osób zgłoszonych w Polsce otrzymają – m.in. Koszulkę biegu, medal i podziękowania (dostarczone będzie kurierem UPS).

7. Dołącz do nas do biegu – My zapraszamy na Białkówkę na 11:30 zbiórka (będziemy tam już od 11:00 jeśli komuś będzie trzeba pomóc z konfiguracją aplikacji itp.). Jeśli jednak chcecie pobiec samodzielnie to możesz to zrobić w wybranym przez siebie miejscu – z tym, że trzeba przebiec przynajmniej 5 km. Tutaj decyzja należy do Was.

8. Jeśli masz zamiar pobiec z nami w Białkówce – Wyślij SMS o treści: Twoje imię i nazwisko, Bieg Policz się z Cukrzycą w Kolbuszowej – na numer 607965558, po to byśmy wiedzieli, że tego dnia będziemy razem.

W razie pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu – Tomasz Chlebek – nr. tel. 607965558